Erelijst Topvolleybal in Almelo (1991-2017)

2017 – Mannen

1. Seesing Personeel Orion
2. Abiant Lycurgus
3. SVG Lünenburg
4. Par-Ky Menen

2015  – Mannen
1. Sport Lisboa e Benfica
2. Abiant Lycurgus
3. Landstede Volleybal
4. Axis Shanks Guibertin

Vrouwen Nederland – België:
29 december 2015: 4-0
30 december 2015: 3-1

Tweekamp Eurosped-TVT – VDK Gent:
28 december 2015: 3-2
29 december 2015: 2-3


2014 – Mannen
1. Landstede Volleybal (Ned)
2. SL Benfica (Por)
3. Guibertin (Bel)
3. Rivo (Ned)


2013 – Mannen
1. Landstede Volleybal (Ned)
2. Euphony Asse Lennik (Bel)
3. SL Benfica (Por)
4. Evivo Düren (Dui)

Twente Cup
1. Eurosped
2. Springendal Set Up ’65
3. Dynamo Tubbergen en Ecare Apollo8


2012 – Mannen
1. SL Benfica (Por)
2. Landstede Volley (Ned)
3. Euphony Asse Lennik (Bel)
4. STV Tilburg


2011 – Mannen
1. Topvolley Antwerpen (Bel)
2. Euphony Asse-Lennik (Bel)
3. SL Benfica (Por)
4. CMA Soria Numancia (Spa)
5. Landstede Volley (Ned)
6. Draisma Dynamo (Ned)

2011 – Vrouwen
1. Asterix Kieldrecht (Bel)
2. Sliedrecht Sport (Ned)
3. Kindercentrum Alterno (Ned)
4. Dauphines Charleroi (Bel)


2010
1. SL Benfica (Por)
2. Rivium Rotterdam (Ned)
3. Euphony Asse-Lennik (Bel)
4. Unicaja Almeria (Spa)
5. Draisma Dynamo (Ned)
6. Volley Amriswil (Zwi)

2010 – Vrouwen
1. Asterix Kieldrecht
2. Aurubis Hamburg
3. Sliedrecht Sport
4. Heutink-Pollux


2009
1. Unicaja Almeria (Spa)
2. Volley Amriswil (Zwi)
3. SC Espinho (Por)
4. SV Dynamo (Ned)
5. Euphony Asse Lennik (Bel)
6. Langhenkel Orion (Ned)


2008
1. Ortec Rotterdam Nesselande (Ned)
2. VK Riga/Lase-R (Lat)
3. Ciudad del Medio Ambiente Soria (Esp)
4. Piet Zoomers/D (Ned)
5. Euphony Asse-Lennik (Bel)
6. Bouc Volley/Beauvais Oise (Fra)


2007
1. SC Espinho (Por)
2. Aquacare Halen (Bel)
3. Sartorius Asse-Lennik (Bel)
4. Perungan Pojat Rovaniemi (Fin)
5. SCC Berlin (Ger)
6. Chênois Genève (Sui)


2006
1. Arago de Sete (Fra)
2. Pepe Jeans Asse-Lennik (Bel)
3. D.O.C. Stap Orion (Ned)
4. Chênois Genève (Sui)
5. Landstede Volleybal (Ned)
6. Hylte Volley (Swe)


2005
1. Chênois Genève (Sui)
2. Pepe Jeans Asse-Lennik (Bel)
3. Esmoriz GC (Por)
4. Evivo Düren (Ger)
5. Landstede Volleybal (Ned)


2004
1. SL Benfica (Por)
2. Landstede Volleybal (Ned)
3. Pepe Jeans Lennik (Bel)
4. Autocommerce Bled (Slv)
5. TSV Unterhaching (Ger)
6. Chênois Genève (Sui)


2003
1. Nederland B
2. Chênois Genève (Sui)
3. Pepe Jeans Lennik (Bel)
4. TSV Unterhaching (Ger)
5. Landstede Zwolle (Ned)
6. Ceske Budejovice (Cze)


2002
1. Alcom Capelle (Ned)
2. TSV Unterhaching (Ger)
3. Go Pass Lennik (Bel)
4. Landstede Zwolle (Ned)
5. Arçelik Istanbul (Tur)
6. Letland All Stars (Let)


2001
1. Alcom Capelle (Ned)
2. Go Pass Lennik (Bel)
3. VC Omniworld (Ned)
4. Israel All Stars (Isr)
5. SCC Berlin (Ger)
6. Amber Antwerpen (Bel)
7. Hylte Volley (Swe)
8. Université Laval (Can)


2000
1. Geove RZG/Vrevok (Ned)
2. Amber Antwerpen (Bel)
3. Go Pass Lennik (Bel)
4. Esmoriz G.C./Aerosols (Por)
5. PTV Telecom Malaga (Spa)
6. VPK Bratislava (Slo)
7. SCC Berlin (Ger)
8. Hylte Volley (Swe)


1999
1. SCC Berlin (Ger)
2. Arago de Sete (Fra)
3. Tourcoing (Fra)
4. Go Pass Lennik (Bel)
5. Geove Vrevok (Ned)
6. Remote IT/Zwolle (Ned)
7. Nat. team Letland
8. SV Bayer Wuppertal (Ger)


1998
1. Castelo da Maia (Por)
2. VSC Riga (Let)
3. SCC Berlin (Ger)
4. Tourcoing (Fra)
5. Geove Vrevok (Ned)
6. Go Pass Lennik (Bel)
7. Remote IT/Zwolle (Ned)
8. VC Nesselande (Ned)


1997
1. Tourcoing (Fra)
2. Remote IT/Zwolle (Ned)
3. Paris St.Germain (Fra)
4. Go Pass Lennik (Bel)
5. Bos cs Adv. Vrevok (Ned)
6. Nat. team Mexico
7. Orkeljunga VK (Swe)
8. Akademikar Zagreb (Cro)


1996
1. CSKA Moskou (Rus)
2. CS Gran Canaria (Spa)
3. Ventspils Nafta Riga (Let)
4. Rentokil/ ZVH (Ned)
5. Pettelin Peikot (Fin)
6. Gentofte Volley (Den)
7. Paris L. Salzburg (Aut)
8. Akademikar Zagreb (Cro)


1995
1. CSKA Moskou (Rus)
2. Vildoga Vents. Riga (Let)
3. Aut. St. Petersburg (Rus)
4. Piet Zoomers/D (Ned)
5. Setuza Usti n.L. (Cze)
6. Alcom/Capelle (Ned)
7. Paris L. Salzburg (Aut)
8. Holte IF (Den)


1994
1. Alcom Capelle (Ned)
2. AZS Czestochova (Pol)
3. Vildoga/Murjani Riga (Let)
4. Holte IF (Den)
5. SCC Berlin (Ger)
6. Rentokil ZVH (Ned)
7. Piet Zoomers/D (Ned)
8. Breitex/Herentals (Bel)


1993
1. Piet Zoomers/D (Ned)
2. Vildoga/Murjani Riga (Let)
3. Rentokil/ZVH (Ned)
4. Hemix/Hemiksem (Bel)
5. Desimpel/Torhout (Bel)
6. Autodrop/VCG (Ned)
7. Holte IF (Den)
8. Ozolnieki (Let)


1992
1. Go Pass Lennik (Bel)
2. Radio Technika/Riga (Let)
3. Rentokil/ZVH (Ned)
4. Maes Pils/Moeskroen (Bel)
5. Piet Zoomers/D (Ned)
6. Kuipers/Zwolle (Ned)


1991
1. Bayer Wuppertal (Ger)
2. Rentokil/ZVH (Ned)
3. Piet Zoomers/D (Ned)
4. Hamburg SV (Ger)
5. Go Pass Lennik (Bel)
6. Noliko Maaseik (Bel)